Civic MA9 GreeN

« Wróć do listy samochodów
Dane pojazdu

Marka

Honda

Model

Civic VI (angielka) MA9

Rok produkcji

1996

Kategoria

Tuning

Opis pojazdu

Honda jest moim samochodem do jazdy dziennej, jest jedynym autem jakie posiadam. Wkładam w nie całe serce. Dbam jak tylko mogę. Nie jest totalna gleba bo autem dojeżdżam codziennie do pracy. Ten rok będzie chyba najlepszym rokiem dla niej gdyż jest szereg modyfikacji jakie mam zaplanowane, część jest już kupiona i czeka na montaż. Więcej zdjęć można znaleźć na moim fanpage pod nazwą "Civic MA9 GreeN". Jestem również założycielem fanpage "Honda, Jeżdżę nisko jak mówi Pismo" gdzie jest ponad 25tyś łapek.

Modyfikacje

Gwint, klapa i front od poliftowej VI, spoiler ze stopem, w środku konsola, kokpit przełożony z MG/Rover, podsufitka w czerń, podłokietnik z VTI, od niedawna JR11. Myślę że do czasu zlotu auto już będzie ładnie się prezentować.

Plany

Myślę że Wszyscy plany mają nieziemskie. Ja staram się myśleć racjonalnie, choć nie powiem że czasem chodzi mi po głowie k20/22 i air ride. Większość co ma pojawić się w tym roku mam już zakupione i czeka na ładną wiosnę. To tak: Obicie boczków materiałem BRIDE (posiadam), światła dzienne z halogenami (posiadam), nowa przednia maska w kolor, zderzak do odnowienia, wszystkie wgniecenia, zarysowania do okoła auta postaram się usunąć. Jeżeli chodzi o silnik to myślę że temat na następny rok bo też już coś chodzi mi po głowie.